www.agireal.cz
Loading
www.agireal.cz
 
Skip Navigation Links » A.G.I.Real » Developerské projekty
Aravis

Developerské projekty

Samostatné developerské projekty  se staly organickou součástí aktivit A.G.I.REAL již v roce 2005. Společnost zde zúročuje své dlouholeté zkušenosti, získané ve složitém procesu  přípravy a realizace staveb - výběr vhodné lokality pro novou výstavbu, případně výběr objektu, vhodného pro rekonstrukci, posouzení reálnosti investičního záměru pro dané podmínky, zpracování kalkulace potřebných zdrojů i efektivity finančních výstupů projektu. K tomu přistupuje detailní znalost celé problematiky realizace vlastní výstavby od samotného prvopočátku až po závěrečná jednání s orgány státní správy a předání stavby konečnému zákazníkovi.

 

Spolupráce s A.G.I.REAL při realizaci svých vlastních developerských záměrů je zajímavou příležitostí alokace volných finančních prostředků pro všechny investory, kteří oprávněně čekají na bezpečné a výrazně vyšší zhodnocení svých peněz formou investice do stále perspektivní oblasti moderního bydlení.

 

Takového investora provedeme celým úskalím legislativního procesu, projekční přípravy i samotné realizační fáze. Jsme schopni nabídnout široké formy spolupráce i záruk, a to včetně vlastní finanční participace na takovém projektu.

 

Při zájmu o detailní informace si, prosím, sjednejte osobní schůzku.
Optimalizováno pro prohlížeče Internet Explorer 6.0 a vyšší, Mozilla Firefox 2.0 a vyšší a Opera Josef Donoval - 2008©