www.agireal.cz
Loading
www.agireal.cz
 
Skip Navigation Links » A.G.I.Real » Truhlářská výroba, interiéry
Hala BONTAZ

Truhlářská výroba, interiéry
Společnost A.G.I.REAL, s.r.o. provozuje vlastní truhlárnu jako efektivní součást spektra svých aktivit ve stavebnictví, zejména k zajištění komplexních dodávek interiérů staveb.
 
Současné interiéry dnes stále více zahrnují kombinaci různých materiálů i profesí. Zejména  zakázky pro komerční sektor představují zpravidla řadu doplňkových konstrukcí zámečnických včetně nerezových prvků, sklo, plasty, kamenické výrobky apod. Zkušenosti s komplexní realizací stavebních zakázek nám pak umožňují efektivní koordinaci a dodávku složitých interiérů  do staveb různorodých charakterů, od administrativních prostor přes nemocnice až po průmyslové a výrobní prostory.
 
Svým záběrem pokrývá truhlářská výroba komplexní dodávku interiérů, výrobu atypického kancelářského nábytku i nábytku bytového. Náročné recepční pulty, bankovní přepážky, stejně jako průmyslové pracovní stoly a vybavení šaten, to jsou jen některé z oblastí, v nichž nalézají uplatnění výrobky truhlárny A.G.I.REAL.
 
S akcelerací bytové výstavby a vzrůstající poptávkou klientů po kvalitním vybavení bytů vzrůstá podíl produkce pro tento segment trhu. Kuchyňské linky, schodiště, ložnicové sestavy včetně lůžek, solitérní drobný nábytek, šatny, vestavné skříně na míru, pokládka plovoucích podlah představuje průřez truhlářské výroby pro bytovou výstavbu.
 
S ohledem na kapacitní možnosti a důrazem na kvalitu předávaného díla se A.G.I.REAL orientuje především na individuálního zákazníka a až na výjimky neprovádí sériovou výrobu.

Dodávky do interiérů komerčních i privátních staveb zajišťuje společnost A.G.I.REAL v rámci celé republiky.
Optimalizováno pro prohlížeče Internet Explorer 6.0 a vyšší, Mozilla Firefox 2.0 a vyšší a Opera Josef Donoval - 2008©